Gennemse forfatterindeks

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å Alle

S

Salor, Enrinc, Erinç Salor, Lecturer University of Amsterdam, Netherland erinc@esalor.net (Nederlandene)
Schreiber, Trine (Danmark)
Schwemer, Sebastian, ErhvervsPostdoc, Center for informations- og innovationsret (CIIR), Københavns Universitet / Dansk Internet Forum (DIFO), sebastian.felix.schwemer@jur.ku.dk (Danmark)
Skjerdingstad, Kjell Ivar, Kjell Ivar Skjerdingstad, førsteamanuensis, dr. art. Høgskolen i Oslo og Akershus (kjell-ivar.skjerdingstad@hioa.no) (Norge)
Skot-Hansen, Dorte (Danmark)
Skøtt, Bo, Bo Skøtt, Adjunkt, Institut for Design og Kommunikation, Syddansk Universitet, Kolding. Skott@sdu.dk (Danmark)
Skøtt, Bo (Danmark)
Skouvig, Laura (Danmark)
Skovse, Astrid Ravn, ph.d.-stipendiat, Institut for Nordiske Studier og Sprogvidenskab, NorS, Københavns Universitet, rgk911@hum.ku.dk (Danmark)
Smidt, Jofrid Karner, Jofrid Karner Smidt, Førsteamanuensis ved Høgskolen i Oslo, avdeling JBI (jofrid.smidt@hioa.no) (Norge)
Søe, Sille Obelitz, Sille Obelitz Søe, Ph.D Stipendiat Det Informationsvidenskabelige Akademi, Københavns Universitet (xzt721@iva.ku.dk) (Danmark)
Søgaard, Anders, Anders Søgaard, Professor Center for Language Technology, University of Copenhagen soegaard@hum.ku.dk (Danmark)
Sørensen, Anne Scott, professor, Institut for Kulturvidenskaber, Syddansk Universitet, annescott@sdu.dk (Danmark)
Sørensen, Mette-Marie Zacher, Mette-Marie Zacher Sørensen, ph.d.-stipendiat, Æstetik og Kultur, Aarhus Universitet (aekmms@hum.au.dk) (Danmark)
Spotts, Lydia, MLS Adjunct Lecturer, Department of Library and Information Science, Indiana University Purdue University Indianapolis (IUPUI), lcspotts@iupui.edu (USA)
Steiner, Henriette, lektor, Sektion for Landskabsarkitektur og Planlægning, Københavns Universitet, hst@ign.ku.dk (Danmark)
Sundin, Olof, Olof Sundin, Professor Institutionen för kulturvetenskaper, Lunds universitet Olof.sundin@kultur.lu.se (Sverige)

    
Denne webside bruger cookies til at lave statistik over trafikken på siden. Ved at klikke videre accepterer du brugen af cookies.
OK